Sexy portrét musí na zeď

portrait , fashion , thinking

Žijeme ve světě obklopeni technologiemi. Většinu informaci vstřebáváme skrz televizi a internet. Množství vztahů udržujeme přes sociální sítě, každý den kontrolujeme emaily a nemálo času trávíme nad odepisováním. Taková je ale doba a rozhodně na tom není nic špatného, spíše naopak. Můžu volně sdílet věci, které jsem jako fotograf vytvořil, inspirovat a nadchnout milióny lidí na planetě.

číst více

Rok 2011 - nalijme si čistého vína

glass , product , light , thinking

Pár dní nového roku máme již za sebou a právě teď, během všedních pracovních dnů, je ten nejlepší čas na zhodnocení našeho ročního konání. Řekněme si, jaký doopravdy byl předešlý rok 2011. A to bez servítek!

číst více

Fotografická výbava

gear , product , camera , flash , tech , nikon

V poslední době se mě hodně lidí ptá, čím fotím. Velice rád odpovím na všechny vaše otázky, ale abych se pořád neopakoval, vznikl tento seznam výbavy.Nedávno jsem slyšel názor, že amatéři pořád řeší foťák (DSLR tělo), pokročilí uživatelé se zaměřují na objektivy a profesionální fotografové se starají o dokonalé světlo. V zásadě s tímto tvrzením souhlasím a pokud začínáte s focením, je potřeba se nad tímto zamyslet. Ačkoliv se nejedná o výbavu profesionálního fotografa, s mými značnými zkušenostmi je s ní možné fotit téměř cokoliv.

číst více

Móda ?!

fashion , thinking , photoshoot

Ať už je tato fotografie módní či ne, absolutně mě fascinuje!

číst více

Jeden den na Zemi

sunrise , mountain , onedayonearth , photoshoot

Jeden den na Zemi.Naše planeta je krásné místo plné úžasných lidí a jejich životních osudů. Je fascinující, kolik se toho stane za jeden jediný den. Každý žije svůj život ve svém městě, státě a kontinentu. Ale to, co nás spojuje, je lidskost.

číst více

Vítejte

sunrise , mountain , thinking

Konečně! Vítejte na mém photoblogu.

číst více