Potřebujeme to všichni ... dávku inspirace

inspiration , blackandwhite

Dneska se na mě sesypalo pár opravdu inspirativních kousků na které bych rád poukázal, protože si myslím, že prostě stojí za "hřích".

číst více

Miley Cyrus - Wrecking Ball - Video

videoclip , photoshoot , blackandwhite , thinking

Každý kritizuje Hannah Montanu Miley Cyrus za její více než odvážný videoklip. Ačkoliv jde showbiz. mimo mně a spíše jim pohrdám, musím nesouhlasit s veřejností a odborníky. Ten klip má totiž koule. Pardon, tedy kouli, a stojí to za to.

číst více

Svatba Vojta + Martina

wedding , blackandwhite , photoshoot

Rodinná svatba patří k těm mála situacím, kdy se sejde celá rodina pohromadě. Dokonce se sejdou rodiny dvě a svatebním obřadem se navždy oficiálně propojí. Jsem velice rád, že jsem byl pozván na svatbu Vojty a Martiny. Fotograf byl zajištěn a tak jsem si mohl celý den užít. Bohužel mám už focení v krvi a můj ukazováček pořád koketoval se spouští fotoaparátu. Fotograf se ve mě nezapřel a já prostě musel občas cvaknout nějakou momentku, protože ty nejlépe vystihují celou atmosféru svatebního dne.

číst více

Královský Krakow

wawel , poland , blackandwhite , photoshoot

Měl jsem to štěstí, že jsem opět navštívil Polské královské město Krakow. Na svých cestách evropskými a arabskými státy jsem navštívil velké množství měst, avšak Krakow se mi vryl pod kůži více než Praha nebo Damašek. Tohle město má svou nezaměnitelnou atmosféru plnou prodavačů preclíků, jízdních kol a muzeí, jež uchovávají četné poklady. Protože jsem v něm, během několika posledních let, strávil několik týdnů, pokusil jsem ho vyfotografovat "do hloubky".

číst více

Všechno je o světle - ví to i Drake, Rihanna a Justin Timberlake

light , blackandwhite , videoclip

A taky to ví moc dobře režisér Jon Chu, který v závěru Let's Dance 2 vsadil na hru stínů a světel. Závěrečný tanec je opravdu velice povedený. Déšť padá na tanečníky a světla aut prosvětlují tmu. Celá crew to po západu slunce pořádně roztáčí a ani kousíček kůže tanečnice (Briana Evigan) nezůstane v suchu.

číst více