Jsem fotograf, který promění vaše sny na skutečnost


Martin Chapčák

Při focení se snažím najít krásu ukrytou v každém z nás. Denně koukáme na profesionální fotky hereček, modelek a myslíme si, že nikdy nebudeme vypadat tak dobře jako oni. Kdo zná zákulisí těch fotek, ví co je možné udělat s pomocí dobrého foťáku, profesionálního týmu a pár úprav v počítači. Každý může vypadat skvěle na fotce, je třeba jen znát ty správné ingredience!

Při portrétním focení beru ženy na krátkou exkluzivní procházku do světa o kterém jenom snily. Snažím se vždy pořídit fotku, která ostatním vyrazí dech. Mít profesionální portrétní fotky je v záplavě nekvalitních selfie speciální záležitost. Ukážu vám, že každý může vypadat atraktivně bez ohledu na věk nebo míry.

Každý v sobě ukrývá sexappeal a krásu. Věřte mi, jsem fotograf ;)

Rád se taky věnuji workshopům, kde předávám své znalosti začínajícím fotografům. Díky internetu jsem se učil fotit od těch světově nejlepších v oboru, proto chci pomoct každému kdo se ocitl v nějaké slepé fotografické uličce a neví jak vyfotit svou vysněnou fotku.

Děkuji za navštěvu těchto stránek a přeji zde příjemně strávené chvíle. Budu velice rád za každý váš názor nebo postřeh, kterým okomentujete článek, který vás zaujal. Pokud máte dotaz přímo na mě, chcete jedinečné focení nebo máte zájem o profesionální spolupráci, využijte prosím kontaktní formulář.

rezervovat datum focení